top of page
tianmeow.png
uvodem

Ať už tě sem zavedla Vyšší síla nebo vlastní zvědavost, vítáme tě, zbloudilá duše...

Tianmo je česká textová roleplayová hra, jejímž stěžejní inspirací je čínské bájesloví,  jež byla spuštěna 21. 8. 2023.

Otevírá se zde Sféra nebeských démonů, finální odkaz Dračího krále svým devíti synům, kteří dohlížejí na lidstvo poté, co se k němu bohové před dávnými věky otočili zády. Devět draků se zavázalo naslouchat lidským problémům a pomáhat jim se jejich řešením – a k tomu jsou zavázáni i jejich potomci.

Pokud Vám toto přijde jako nesmysl, povídačka a báje, jste se vší pravděpodobností z těch, jimž by draci skrytě pomáhali. Avšak pokud se Vám při těchto slovech rozezpívala krev v žilách a duch se zatetelil povědomou silou... jste možná pouhou jednu smrt od toho, abyste stanuli ve Sféře Tianma.

dragon_edited_edited_edited.png
nadpisky.png

Než započnete se samotným hraním, pročtěte si úvod, pravidla a reálie. Seznámení se s důležitými NPC postavami je též doporučené co nejdříve. Zároveň v případě zájmu o hru žádáme přidat se na náš discord – v případě jakýchkoli dotazů, připomínek a podobně se Vás rádi ujmou admini, Ares a Fox.

Poté už Vás čeká jen výlet do registrace, po níž jste jen vítáni si založit postavu na fóru a započít se samotnou hrou. Ať už sníte po neohroženém dračím bojovníkovi na Yaziho cestě, léčiteli pod ochrannou rukou Taotieho nebo rozpustilém následovníku Quinia... volby jsou jen a pouze Vaše!

vymena-ikonek

V případě zájmu o spolupráci skrze ikonky nám napište na email tianmo.rpg@gmail.com

Přiloženou ikonku umístěte na své stránky i s proklikem na náš web, my tak učiníme též hned, co to jen bude možné.

ikonka.png
nadpisky.png
ikonka.png
ikonka.png
ikonka.png
ikonka.png
Zaklinac_Hraosudu_369x130.gif
black.png
selection.png
bottom of page